(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Звіт щодо отримувачів державної підтримки в галузі АПК

З метою розвитку агропромислового комплексу сільськогосподарські товаровиробники області активно брали участь у реалізації державних програм підтримки агропромислового комплексу. У 2021 році з державного бюджету аграріям спрямовано 117,0 мільйона гривень, що на 21,7 мільйона більше в порівнянні з 2020 роком.

Всього фінансову підтримку отримали 345 суб’єктів господарювання  агропромислового комплексу, або 27 відсотків до загальної кількості діючих суб’єктів господарювання. Крім того, державною підтримкою скористались 1065 фізичних осіб.

 Найбільше коштів залучено за програмою підтримки галузі тваринництва в сумі 55,8 мільйона гривень.

На сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України розміщено дашборд «Державна підтримка» де висвітлена  інформує про всі фінансові виплати та можливості, які стосуються державної допомоги.

Тепер будь-хто може детально ознайомитися з усіма напрямами держпідтримки і до кінцевого бенефіціара побачити, хто цю фінансову допомогу отримав. Тобто інформація публічна і охоплює три останні роки.  Її можна фільтрувати за програмами, за регіонами. Є інформація і в картографічному вигляді. А сортування інформації дозволяє в динаміці бачити лідерів або ж тих, хто відстає в одержанні держпідтримки.

Facebook
Pocket
Email
Print