На виконання п.15 протокольного доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. № 11 від 03.04.2017 року, 6 квітня 2017 року спеціалістами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації здійснений виїзд до Сіверської опорної школи №2 (згідно із закріпленням) з приводу моніторингу стану реалізації інфраструктурних об’єктів, які будуть здійснюватися за рахунок спеціального фонду обласного бюджету в частині зарахованих до нього залишків коштів місцевих бюджетів, територія яких тимчасово непідконтрольна український владі.


Відбулася зустріч з керівництвом школи, обговорені поточні питання та  проведений візуальний огляд виконаних ремонтних робіт.

На теперішній час встановлені пластикові вікна, облаштовані відкоси, встановлені двері. Виконано 55% робіт з утеплення фасаду будівлі. Пофарбовано 35% площі фасаду школи. Для утеплення даху завезено балки та матеріали. Демонтовано 30% даху. Частково завезено метало-черепицю. Встановлено 80% огорожі пришкільної території. Виконані земельні роботи для заміни каналізації та опорної стіни спортивного майданчику. Завезено каналізаційні колодязі. Продовжуються роботи з демонтажу тиру на місце якого планується збудувати шкільний майданчик.

Нажаль, складні погодні умови взимку поточного року дещо зменшили темп виконання зовнішніх робіт.

Роботи з проведенням капітального ремонту продовжуються, що не заважає учбовому процесу.

Департамент тримає на постійному контролі ситуацію та продовжуватиме здійснювати моніторинг стану відновлення інфраструктурних об’єктів.


Нагадуємо що 20.02.2017 року спеціалісти департаменту відвідували даний заклад раніше:

Спеціалісти департаменту здійснили виїзд до Сіверської опорної школи №2

Спеціалісти департаменту здійснили виїзд до Сіверської опорної школи №2

На теперішній час встановлені пластикові вікна, облаштовані відкоси, встановлені двері. Виконано 65% робіт з утеплення фасаду будівлі. Пофарбовано 45% площі фасаду школи. Для утеплення даху завезено балки та…

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: