10 вересня 2020 року об 11-й годині на online-платформі ZOOM відбулося засідання Комітету підприємців харчової та переробної промисловості Донецької ТПП.

Порядок денний засідання включав великий спектр питань, спрямованих на підтримку суб’єктів господарювання харчової та переробної промисловості Донецької області.

Про державну підтримку харчової та переробної промисловості: фокус у 2020 році та стратегія на 2021-2023 роки, проінформував Шамшин Д.О. – заступник начальника відділу економіки та інвестицій управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації. Він у доступній формі розповів про діючі Державні Програми фінансової підтримки в галузі агропромислового комплексу, а також про обласні Програми фінансової підтримки АПК регіону.

Про нові умови кредитування «Доступні кредити 5-7-9%» в рамках урядової програми  за постановою КМУ № 28 від  24.01.2020р. «Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва» з доповненнями розповів представник Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк» А.А. Нечитайло.

Також дуже цікавою і корисною була інформація аналітика групи з фінансування та розвитку МСБ Європейського банку реконструкції та розвитку Халілова Т. про інструменти підтримки МСБ від Європейського банку реконструкції та розвитку та Моісєєва В.  –  менеджера програм з інклюзії в проєктів USAID Економічна підтримка східної України про проєкт USAID «Економічна підтримка східної України».

 Про діяльність Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН в сфері економічного розвитку Донецького регіону, Луганської області та ряду районів Запорізької області в рамках проєкту «Підтримка ЄС для сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» докладно розповіла Заугольнікова Т. – керівниця офісу у м. Краматорськ Продовольчої і сільськогосподарської  організації  ООН (ФАО).

SHamshin-Derzhpidtrimka-APK-ta-strategiya-na-2021-2023

Rostislav-Kos-PPP-RPP_FAO-activities-in-eastern-Ukraine-RK

Nechitajlo-A.A.-Pamyatka-5-7-9-TPP

Завантажити презентації

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: